Nahrávam Udalosti

« All Events

  • Táto udalosť už prebehla.

PLAY. Fuga w/ KIKE PRAVDA (Token, PoleGroup, Mord) :: Marosh&Ema Veld :: Samotar :: Wnchnz

26. mája, 2023 @ 22:00

PLAY. vám prináša na Slovensko ďalšiu techno premiéru

Kike Pravda je španielsky techno DJ a producent, ktorého meno milovníkom techna netreba nijako zvlášť predstavovať . Jeho producentský životopis zahŕňa releasy na zvučných labeloch ako Token Records, Warm Up Recordings Oscara Mulera a PoleGroup, Semantica, MORD ako i jeho vlastné Senoid Recordings . Jeho produkciu veľmi často podporujú mená ako Rodhad, DVS1, Oscar Mulero a mnohí ďalší.

Kike je  v súčasnosti neodmysliteľným umelecom na techno scéne v Španielsku a v zahraničí. Vystupoval vo viacerých popredných európskych kluboch a eventoch vrátane Tresor Berlin, Razzmatazz v Barcelone, Fabrik v Madride, Propaganda v Moskve, Mosaique ST Petersburg, Liquid Club na Malte, Santander Summer Festival v Španielsku, Zodiak v Bruseli, Melkweg v Amsterdame a ďalších, popri svetových menách ako Oscar Mulero, Ben Sims, Reeko, Exium, Jeff Mills, Dave Clarke, Regis, James Ruskin, Luke Slater, Takaaki Itoh alebo Surgeon.

S.E.R.E.S. je jeho nedávno predstavený projekt s releasami na labeloch Semantica a Envra, ktoré vlastní Svreca a tiež na Polegroup label a Warm Up Recordings.

EN:
PLAY. brings you in Slovakia another techno premiere!
Kike Pravda is a Spanish techno DJ and producer, whose name does not require a special introduction to your techno soul . His  production resumé includes releases on the sound labels such as Token Records, Oscar Mulero’s Warm Up Recordings and PoleGroup, Semantica, MORD and his very own Senoid Recordings. His music has been supported by names such as Rodhad, DVS1, Oscar Mulero and many more.
Kike is an essential artist in the techno scene in Spain and abroad. He performed in some of Europe’s leading stages and rooms, including Tresor Berlin,
Razzmatazz in Barcelona, Fabrik in Madrid, Propaganda in Moscow, Mosaique ST Petersburg, Liquid Club in Malta, Santander Summer Festival in Spain, Zodiak in Brussels, Melkweg Amsterdam and more, sharing the stage with world-class artists like Oscar Mulero, Ben Sims, Reeko, Exium, Jeff Mills, Dave Clarke, Regis, James Ruskin, Luke Slater, Takaaki Itoh or Surgeon.
S.E.R.E.S. is his recently unveiled project with releases in Semantica and Envra labels owned by Svreca and also in Polegroup label and Warm Up Recordings.

S U P P O R T :

MAROSH [PLAY.]

EMA VELD [PLAY.]

SAMOTAR [PLAY.]

WNCHNZ [POPULAR, OLAM]

Entry: from 22:00 – 8€ | from 23:00 – 10€
Media partner: RADIO_FM
Graphics: Profigrafik

EVENT: PLAY. Fuga w/ KIKE PRAVDA (TOKEN, PoleGroup, MORD)

 

Podrobnosti

Dátum:
26. mája, 2023
Čas:
22:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://fb.me/e/12aB3l3nw

Miesto udalosti

FUGA Bratislava
Námestie SNP 24
Bratislava, Slovenská republika
+ Google Map

Organizátor

PLAY.
Telefón:
+421 908 167 297
Email:
booking@playslovakia.sk
View Organizátor Website

Podrobnosti

Dátum:
26. mája, 2023
Čas:
22:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://fb.me/e/12aB3l3nw

Miesto udalosti

FUGA Bratislava
Námestie SNP 24
Bratislava, Slovenská republika
+ Google Map

Organizátor

PLAY.
Telefón:
+421 908 167 297
Email:
booking@playslovakia.sk
View Organizátor Website