Nahrávam Udalosti

« All Events

  • Táto udalosť už prebehla.

PLAY. Hoffmann w/ LOKTIBRADA (PVC) | Bari&Barmann (technogang) | Proxima B (int) | Marosh&Ema Veld

24. marca, 2023 @ 22:00

Piatok 24. marca pozývame na špičkový line up do KC Hoffmann. na PLAY. Hoffmann w/ LOKTIBRADA (PVC) 🖤
PLAY. bude v domácom podzemí hostiť mená, ktoré sú zárukou toho najlepšieho techna, aké môžeš daný víkend počuť! Line up zložený zo zástupcov značiek Palica Von Zvreca, Techno Gang, IDEM NA TECHNO a PLAY., ponúka všetko po čom tvoja techno duša prahne.
V úlohe hostiteľov budú tempo večera udávať rezidenti eventu Marosh&Ema Veld v ich prvom spoločnom B2B sete. Proxima B (Marek Takáč) vám dokáže, prečo dostal pozvanie na najväčší slovenský festival Pohoda a dvaja členovia Technogang crew, ktorá už viac než dekádu formuje smer bratislavského techna, Dj Bari a Barmann TG, právom preberú štafetu večera po čerešničke na torte….a tou je legenda slovenského techna LOKTIBRADA!
Loktibrada a.k.a. Dalo, ako si ho ja a väčšina slovensko-českej techno generácie pamätá, začínal v prvej polovici 90 rokov a stál pri zrode kultového bratislavského U.Clubu (neskôr Subclub) či WAXu. Jeho prvá platňa Antidandruff 1.0 vyšla v roku 1996 v náklade 200 ks. V roku 1998 založil svoju značku a vydavateľstvo Olga+Jozef, ktorá dodnes patrí k najvýznamnejším svetovým labelom z hľadiska histórie vývoja techna. V roku 2000 založil vydavateľstvo Palicavonzvreca, na ktorom vydávala ako česko-slovenská, tak aj medzinárodná techno elita od producentov ako Pacou, Takaaki Itoh, Hardcell, Regis, Female, Oscar Mulero, Christian Wunsch, Boss, HU, Rumenige, Radial, Anton Pieete,..V 2003 vydal Loktibrada spolu s Rumenigem EP “Petrzalka” na Tresor Records (#204).
Experimentálnejšie tracky mu vychádzali na britskom labeli Numb pod pseudonymom KRE, ďalšie jeho projekty boli Dupi, Vlasta Drahokoupil. Našu elektronickú scénu si bez neho len ťažko predstaviť.
S Loktibradom zdieľam stage hádam už od roku 2002 a v Žiline sme ho mali za tú dobu mnohokrát, no na PLAY. vystúpi premiérovo. Minulý rok som zažil Loktibradu niekoľkokrát v jeho domovskom klube WAX, kde som mal aj tú česť hrať s ním na ich PVC evente. Domáci majster vie vždy rozpútať búrku, pri ktorej sa to na vás valí z každej strany ako tsunami, jedna za druhou. Absolútny príval energie, ktorá keď vás vcucne, tak vás žuje, žuje a žuje a keď vás po dvoch hodinách vypľuje, tak len zhlboka vydýchnete. Bass Mooy, dj a zakladateľ a majiteľ vo svete techna uznávaného holandského labelu Mord Records po inej akcii v BA v Undead Arena povedal, že technicky sa v Európe Loktibradovi len málokto vyrovná. A ďalší krásny opis má na svedomí trnavský dj Chucky, s ktorým sa absolútne stotožňujem a dovolím si ho citovať : „Na Slovensku dlhodobo najprecíznejšie mixujúci automat, so strojovou presnosťou a selekciou akou u nás nedisponuje nikto. Značka „to najlepšie čo doma máme“ a na vývoz oprávnený. The one and only, mr.Loktibrada“.
Teším sa, že vám opäť v Žiline a po prvýkrát na PLAY., môžeme predstaviť zásadné meno a to nielen slovenskej ale aj svetovej techno scény. Vidíme sa 24. marca priatelia!
Marosh

Podrobnosti

Dátum:
24. marca, 2023
Čas:
22:00
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

KC Hoffmann
Národná 18
Žilina, 01001 Slovenská republika
+ Google Map
View Miesto udalosti Website

Organizátor

PLAY.
Telefón:
+421 908 167 297
Email:
booking@playslovakia.sk
View Organizátor Website

Podrobnosti

Dátum:
24. marca, 2023
Čas:
22:00
Udalosť Kategória:

Miesto udalosti

KC Hoffmann
Národná 18
Žilina, 01001 Slovenská republika
+ Google Map
View Miesto udalosti Website

Organizátor

PLAY.
Telefón:
+421 908 167 297
Email:
booking@playslovakia.sk
View Organizátor Website