Nahrávam Udalosti

« All Events

  • Táto udalosť už prebehla.

Techno na Stanici: PLAY.

26. januára @ 22:00

VI [SLAP, Ciało – Wroclaw]
Vi je v hudbe neustále otvorená a hľadá v nej to, čo najviac ovplyvňuje emócie, a preto tiež považuje elektronickú hudbu za najlepšiu terapiu. Zameriava sa na deep, raw techno, no napriek tomu sa nebojí vyhrať so štylistikou a svoje klubové sety odvážne nazýva eklektickými. V selekcii Vi hľadá podnety, ktoré hypnotické balady premenia na rýchly, cváľajúci groove.
Objavila sa na line-upe v mnohých významných kluboch a na festivaloch v Poľsku. Jej unikátnu selekciu si užili aj v legendárnom berlínskom klube Tresor. Hosťovala v sériach podcastov HÖR a počuť ste ju mohli aj susedných Čechách. Na Slovensko sa Vi vracia po troch rokoch, kedy mala v Čadci svoju slovenskú premiéru vďaka eventu klubNACHT.
Vi – je rezidentkou klubu Ciało – Wrocław, členkou kolektívu SLAP a od roku 2022 aj hostiteľkou eventu AURA.

MAROSH [PLAY.]
DJ, promotér a zakladateľ značky PLAY., ktorý sa tanečnému undergroundu venuje od roku 1998. Marosh ponúka fresh peak club techno sound tak pre intímne priestory ako aj pre veľké pódia, no rovnako rád sa ponára do minimal či deep soundu.
Sety odohral vo väčšine najznámejších undeground kluboch na Slovensku a v Čechách. Počuť ste ho mohli aj v Londýne, Wrocławe či v Krakowe, kde sa začiatkom roku opäť objaví.

DERMA [FOUR]
Neodmysliteľná súčasť klubovej scény severného Slovenska a člen zoskupenia FOUR. Žilinský DJ, ktorý sa hraniu venuje už od roku 1994, bol podobne ako všetci DJi v tej dobe ovplyvnený acid housom, ktorý naštartoval vznik elektronickej hudobnej scény prakticky na celom svete. Spolu s Griningom organizoval prvé „house“ party v Žiline a okolí a ich pravidelné akcie „Technozhluk“ si získali rešpekt a popularitu nielen medzi žilinskými clubbermi.

 

EVENT: Techno na Stanici: PLAY.

Podrobnosti

Dátum:
26. januára
Čas:
22:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://fb.me/e/3cSysm9BQ

Podrobnosti

Dátum:
26. januára
Čas:
22:00
Udalosť Kategória:
Webstránka:
https://fb.me/e/3cSysm9BQ